Psát o hezkých věcech je malým východiskem ze smutného světa kolem.

Tak nám zabili Sucheta... zase!

1. listopadu 2011 v 18:59 | SW |  Neupotřebitelné
Ne doslova, proboha! Můj oblíbenec se i nadále těší dobrému zdraví v metropoli Spojeného království. Mám na mysli jeho zatím poslední roli, kterou byla postava Sira Nigela Fontaina v trilerové minisérii "Hidden". Klaďáka hraje můj favorit jednou za uherský rok a když už se mu povede taková sympatická osůbka, jakou je sir Nigel, musí za to zaplatit životem! To je holt osud! Divím se, že ho to v jeho věku pořád baví!
Seriál byl donedávna na Youtube, než ho tu vyčmuchali agenti BBC a blokli ho. Předpokládám ale, že se dříve či později objeví na ČT2 někdy kolem 11:45 v noci. Nevím sice, kolik lidí jej v tuto dobu zaregistruje, ale naše veřejnoprávní televize o sobě bude zase moci hrdě prohlásit, že její program odráží současnou zahraniční produkci.
Ten seriál není nijak úžasný. Je snad až přehnaně drsný, neosobní a komplikovaný. Snaha překonat klasickou seriálovou koncepci slaví opět úspěch. Hlavní herec (Philip Glenister) je za kanálem celkem populární a ani o jeho hereckém nadání nemusíme pochybovat. Nicméně jeho charisma zůstalo kdesi mimo záběr a to by se tahounovi projektu asi nemělo stát...
Já osobně se na další sérii (bude-li natočena) dívat nebudu, protože mi bude chybět důvod v podobě Davida Sucheta, který skonal při záchraně své nevlastní dcery. (Hrome, takovej potenciál a oni tu scénu tak nemístně useknou!)
No jo, co se dá dělat. Jdu si pustit "Boeing 747 v ohrožení".
SW
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama